Nasha emblema

Перевір себе на міцність та пам’ ятай про друзів, що пішли із життя… (Сумська обласна державна телерадiокомпанiя)

Під таким девізом підкорювачі висоти провели відкриту абалаківську надзвичайно пригодницьку гонку. Таким чином вшанували память педегагоів клубу «Абалаковець», що вже пішли з життя.

На старт вийшли команди учнівської та студентської молоді, а також ветерани спорту та інваліди без вікових обмежень. Учасники змагань долали різні переправи, спуски, підйоми, заболочені ділянки. Демонстрували техніку руху на велосипеді та орієнтувальні здібності на 30 кілометровій трасі. Контрольний час на всю дистанцію – 6 годин.

Віктор Неня прозаймався свого часу спортивним орієнтуванням 10 років. І досі залишається небайдужим до цього виду спорту. Як говорить сам спортсмен: «У ліс тягне і досі».

Усі учасники змагань переконливо зазначили, що траса була надзвичайно складною, а особливо для інвалідів, які вперше у своєму житті долали дистанцію з різними природними та штучними перешкодами.

За підсумками змагань переможцями у своїх групах стали: Богдан Бражник, Влада Репецька, Ігор Пишкін, Віра Паненко, Олександр Грінка, Віталій Пономаренко та інші.

Джерело: Сумськая обласна державна телерадiокомпанiя