Nasha emblema

Відбувся чемпіонат Сумської області зі спортивного туризму

З 27 червня по 1 липня в урочищі "Зелений Гай" Сумського району пройшов Чемпіонат Сумської області зі спортивного туризму серед юніорів. У змаганнях взяли участь 11 команд з різних районів області. Місто Суми на чемпіонаті представляла збірна команда Клубу туристів-альпіністів "Абалаковець" Палацу дітей та юнацтва у складі Антона Щеглова, Євгена Андросова, Анастасії Сухойваненко, Дмитра Моісеєнка, Ігоря Пугача та Владислави Репецької, керівник команди – тренер клубу, відмінник народної освіти Валентина Іванівна Андросова.

Перед початком змагань команда отримала дуже натхненну настанову на перемогу від тренерів та керівника клубу, тому палацівіці просто були приречені на успіх.

Так, зокрема, у виді програми "Слалом на байдарках" наша команда посіла І місце (Антон Щеглов та Євген Андросов) та ІІІ місце (Анастасія Сухойваненко та Дмитро Моісеєнко). У виді "Спортивне орієнтування" команда виборола ІІІ місце (Євген Андросов). "Командна смуга перешкод" також ІІІ місце. "Крос-похід" – 4 місце.

У загальному заліку команда міста Суми посіла ІІІ місце. Від другого місця, яке посіла надзвичайно сильна команда місця Кролевця, нас відділили лише кілька незначних балів. Перемога в загальному заліку й І місце дісталися Сумському району.

Завоювавши призове місце у важкій та виснажливій боротьбі на Чемпіонаті області зі спортивного туризму, команда клубу "Абалаковець" зробила надзвичайний подарунок до 80-річчя Сумського Палацу дітей та юнацтва. Вітаємо гуртківців клубу, дякуємо їм за перемогу та бажаємо й надалі тримати цю високу планку переможців.

Автор: Марина Осюхіна, Медіа Центр ПДЮ

Джерело: Сумський Палац Дітей та Юнацтва