Nasha emblema

XVIII Мемориал "Памяти ушедших друзей" финишировал...

11-13 жовтня 2014 року в урочищі Зелений Гай пройшов Відкритий Чемпіонат м. Суми «Меморіал пам’яті загиблих друзів».

В рамках Чемпіонату пройшли:

1. Відкрита Першість клубу «Абалаковець», присвячена 80-річчю Сумського Палацу дітей та юнацтва (1-3 групи)

2. Відкритий Чемпіонат м. Суми «Меморіал пам’яті загиблих друзів» (4-7 групи)

3. Концерти пам'яті: для учасників 1-3 груп «Концерт пам'яті, для дорослих «Пам’ятаєте, друзі».

У заході прийняло участь 293 спортсмени з 25 організацій: Сум. ПДЮ клуб «Абалаковець», Сум. районний ПДЮ, Навчальні заклади міста Суми №27, №6, №15, №10, №7, №11; ОЦПО та РТМ, Сумський кадетський ліцей, НУВС, ІФК, УАБС, Сумс. ДПУ, Суми «Ураган», Сумського району, Краснопільського району, Л. Долини, м. Кролевець, м. Конотоп, м. Охтирки, м. Тростянець, с. Бугрувате, с. В.Чернетчина.

Переможцями стали:

1 група (2002-2003 р.н.)

Ім Ярох Аліна Сумський р-н., Савін Кирило ОЦПО,

ІІм Голопупова Дарина м. Кролевець, Матвієнко Євген СумРПДЮ,

ІІІм Ратушна Яна ОЦПО, Семеняка Юрій.

 

2 група (2001-2000 р.н.)

Ім Восьмерик Марина СумРПДЮ, Васильєв Олександр СумРПДЮ,

ІІм Петрова Тетяна Красноп.р-н, Муравицький Денис Л.Долина,

ІІІм Дворнік Аліна Красноп.р-н, Міщенко Ярослав Тростянець.

 

3 група (1999-1998 р.н.)

Ім Ростальна Вікторія м. Кролевець, Пилипчик Олександр СумРПДЮ,

ІІм Петрова Олександра Красноп.р-н, Тарасенко Максим м.Конотоп,

ІІІм Тищенко Альона м. Кролевець, Ткаченко Ярослав ОЦПО.

 

4 група (1997-1991 р.н.)

Ім Урвиська Лідія ІФК, Гречаник Олег ІФК,

ІІм Рудомет Анна УАБС, Велигонь Андрій ОЦПО,

ІІІм Звездун Наталя СумДПУ, Скрипка Андрій ІФК.

 

5 група (1990-1981р.н.)

Ім Ростальна Наталя м.Кролевець, Вінокуров Олександр «Абалаковець»,

ІІм Коваленко Анастасія «Абалаковець», Глядчишин Ігор «Ураган»,

ІІІм Москаленко Лідія «Ураган», Ронко Віталій.

 

6 група (1980-1971 р.н.)

Ім Щеглова Ірина «Абалаковець», Лазаренко Олександр Сумський р-н,

ІІм Ростальна Вікторія м.Кролевець, Куценко Роман Сум.РПДЮ,

ІІІм Ковалевські Юлія «Ураган», Сталінський Валентин м.Охтирка.

7 група (1970 р.н. і старші)

 

Ім Рудомет Тетяна «Ураган», Вінокуров Олександр «Абалаковець»,

ІІм Бояринова Ольга, м. Суми, Хвостов Ігор м.Конотоп,

ІІІм Федченко Тетяна Кролевець, Кондратенко Віктор СумРПДЮ.

 

Переможці нагороджені медалями, дипломами, вимпелами та призами.

 

До командному заліку входили результати спортсменів 5 і 6 вікових груп (по 1 чол серед чоловіків та жінок).

Місця розподілились наступним чином:

Ім команда  клубу «Абалаковець» .

ІІм – команди «Ураган» м. Суми

ІІІм команда Сумського р-ну.

Команди нагороджені кубками та призами.

 

Комментарии

Отправить комментарий

  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

Image CAPTCHA
Введите символы с картинки.