Nasha emblema

«Абалаковець» — підкорювач вершин (газета «Сумщина»)

Шимко и БубликУ березні Сумський дитячо-юнацький клуб туристів-альпіністів «Абалаковець» відзначив свій день народження, йому виповнилося 52 роки. За цей час клуб виховав понад дванадцять тисяч альпіністів, серед яких багато професійних відомих спортсменів.

«Абалаковець» — один із провідних центрів розвитку дитячого альпінізму в Україні. В клубі працюють секції альпінізму, скелелазіння, спортивного та гірського туризму.  Кожні канікули тренери-вихователі подорожують з дітьми у Карпатах та на Кавказі. Постійно організовуються походи, збори, табори. В клубі наразі займається близько 90 дітей віком від п’яти до вісімнадцяти років.

АбалаковецЗа традицією з нагоди свята в актовій залі Палацу дітей та юнацтва пройшов урочистий вечір у сімейному колі, на якому були веселі конкурси, пісні та тематичні анекдоти, загадки та ігри як для вихованців клубу, так і для їхніх батьків. Окрім розважальної частини, на святкуванні згадали загиблого альпініста Михайла Хергіані, якому саме в цей день у Грузії відзначали 80-річчя.

«Абалаковець» — це не просто член клубу, а спосіб життя. Більшість випускників може впевнено сказати, що в дитячі та юнацькі роки вони пройшли справжню школу дружби і мужності, яка стала фундаментом для подальшого життя. Таку атмосферу створюють інструктори клубу на чолі з керівником Вірою Паненко, яка, до речі, нещодавно отримала почесне звання «Заслужений працівник освіти України». Більш детально про клуб читайте в черговому номері газети «Сумщина».

Оксана РОМАНЕНКО

Джерело: газета "Сумщина"