Nasha emblema

XVI міський відкритий фестиваль авторської пісні та співаної поезії серед учнівської молоді завершився!

З 2 по 4 грудня в Сумах відбувся XVI відкритий фестиваль авторської пісні та співаної поезії серед учнівської молоді.

У конкурсі фестивалю взяли участь 31 учасник з 22 навчальних та позашкільних закладів міста Суми – загалом більше 60 молодих авторів та виконавців.

В рамках фестивалю діяли творчі майстерні:

«Автори та виколнавці», керівники - Галахова Оксана, Бельський Олександр,

«Поети», керівники — П’ятаченко Сергій, Бражнік Ольга,

а також майстер-клас «Акторська майстерність», Катерини Ізосімової.

Виконавці показали неабияку майстерність. І, незалежно від результатів, задоволення отримали всі присутні.

Результати конкурсу фестивалю:

Результати конкурсу фестивалю:

Номінація «Виконавці»|

Лауреат ‑ Лазаренко Ілля (Школа №7)

Дипломант ‑ Приходько Анна (Школа №17, МС «Булат») акомпаніатор Бугера Катерина

Спеціальний приз «Українська співана поезія» ‑ Іволга Євгенія (Школа №11)

Номінація «Виконавці класики АП»

Лауреат ‑ Старостенко Вікторія (Школа №10)

Дипломант ‑ Івченко Софія (Школа №7)

Номінація «Ансамблі»

Лауреат ‑ Ансамбль 3-В класу (Школа №30)

Лауреат у номінації «Класика жанру» ‑ Череватенко Анастасія, Ляшенко Тетяна (Школа №7)

Дипломант ‑ Ансамбль «Булатошка» (Школа №26, Школа №9)

II вікова категорія (12-14 років)

Номінація «Автори»

Лауреат ‑ Тарусова Катерина, Тарусов Андрій (Школа №10)

Номінація «Виконавці»

Лауреат ‑ Любич Анастасія (Школа №17, МС «Булат»)

Дипломант ‑ Николенко Ілона (Школа №22)

Спеціальний приз «Пісні нашого двору» ‑ Остапенко Богдан (Школа №23)

Номінація «Виконавці класики АП»

Дипломант ‑ Таранюк Вадим (Гімназія №1)

Дипломант ‑ Руденко Анастасія (Школа №10)

III вікова категорія (15-18 років)

Номінація «Автори»

Дипломант ‑ Люта Олександра (Школа №15)

Спеціальний приз «Щирість почуттів» – Ткаченко Аліна (Школа №15)

Номінація «Автори музики»

Лауреат ‑ Коренєва Єкатерина (СВУМіК, МС «Булат»)

Номінація «Виконавці»

Лауреат ‑ Титаренко Ігор (Сумський будівельний коледж, Клуб «Абалаковець», МС «Булат»)

Дипломант ‑ Юрченко Аліна (Школа №27, МС «Булат»)

Дипломант ‑ Far and beyond (Саєнко Семен, Лаврик Данило) (Школа №17)

Номінація «Виконавці класики АП»

Лауреат ‑ Ковріжкіна Олександра (Школа №7)

Номінація «Поети»

Лауреат ‑ Козубиця Євгенія (Машинобудівний коледж СумДУ)

Лауреат ‑ Стець Вікторія (СВУМіК, МС «Булат»)

Спеціальний приз «Яскравий образ» ‑ Жадан Василь (Машинобудівний коледж СумДУ)

Номінація «Ансамблі»

Лауреат ‑ Остапенко Максим, Жадан Василь (Машинобудівний коледж СумДУ)

Дипломант ‑ Гурт «Барви» (Шендрик Богдана, Мартиненко Анастасія, Єрмакова Катерина) (Школа №23, Школа №17, Школа №29)

 

Комментарии

Отправить комментарий

  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

Image CAPTCHA
Введите символы с картинки.