Nasha emblema

"Абалаковець": змагання класом вище

 17-20 листопада 2017 року гуртківці секцій туризму (тренер Андросова В.І.) побували у місті Кременчук Полтавської області. У спортивному комплексі Кременчуцького національного університету ім. Остроградського  пройшов відкритий Чемпіонат Полтавської області з гірського туризму (у приміщенні). 12 команд - учасниць: Суми, Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг,  Полтава, Дніпро,  Кам’янське, Криничанський р-н., Верхньодніпровськ.

Абалаковці готувалися до гірських змагань ІІ класу. Але в цьому році були проведені змагання  ІІІ класу, командні. Відмовлятися від можливості поспілкуватися, перейняти досвід у проведенні гірських змагань, проходженні дистанцій  -  не стали. Вирішили таки взяти участь у змаганнях більш високого класу. Одна команда - Бражнік Богдан, Обравіт Андрій, Маслова Марія,Кириченко Едуард - виступали в основному заліку, а друга команда - Грінка Артем, Курочкін Володимир, Сорока Дмитро, Пархоменко Максим - виступала поза конкурсом.

Дистанції були розташовані у спортивному комплексі університету - висота 11м.

Дистанція  «Гірські перешкоди».

У команді  кожний спортсмен  мав піднятися та спуститися на «скельній ділянці»  три рази різними способами, навести та пройти траверс і перенести контрольного вантажу.

   На дистанції «Рятувальні технічні прийоми» треба було показати самовилаз з тріщини, підняти та спустити потерпілого з супроводжуючим декілька разів. Ця дистанція виявилася складнішою.

   Вихованці показали достойний результат на дистанції ІІІ класу, але  не вистачило досвіду роботи у команді, щоб конкурувати з переможцями. Головне , що у кожного вихованця залишилося бажання вдосконалювати свої технічні навички та брати участь у змаганнях. Один з учасників виїзду, Сорока Діма, написав: «Це був для мене великий досвід. Дуже цікаво, але дуже важко. Я хотів би, щоб такі змагання проводилися і в нашому місті. З нетерпінням чекаю наступних  змагань, щоб поїхати та отримати нові спортивні враження. Цей вид спорту для мене дуже захоплюючий, і я не збираюся зупинятися на досягнутому».

Матеріал надала Андросова В.І.