Nasha emblema

Спортивні заходи абалаківців до 55-річчя клубу. Першість клубу «Абалаковець» зі спортивного орієнтування

12 травня 2018 року в районі хіммістечка відбулись змагання зі спортивного орієнтування серед вихованців клубу «Абалаковець». Змагання проводились в 4-х вікових групах і присвячувались 55-річчю клубу. Вид змагань – по вибору. Всі учасники змагань отримали кольорову карту М 1 : 5000. Автор Пугач М., 2016 р. На дистанції всього знаходилось 10 (десять) контрольних пунктів (КП). Контрольний пункт був обладнаний стандартною призмою, відмітка в карточці учасника компостером, що висить на КП (на КП ще були конфетті). Учасники групи 10 і молодші брали 4 КП, групи 11-12 брали 6 КП, групи 13-14 брали 8 КП, групи 15-17 брали всі 10 КП. Важливим було те, що учасники всіх вікових груп останнім повинні були взяти КП 100.

І всі учасники чудово справились з завданням. Ніхто не заблукав у лісі. Допомагав то дощик, то сонечко. Активно вболівали батьки, добросовісно працювали тренери. Велика подяка нашим друзям-колегам з ОЦПО та РТМ Троян Ніні Григорівні, майстру спорту з орієнтування та її вихованцю Роману Зайченко (постановник трас). Білецькій Ользі Миколаївні (роздрукувала карти всім учасникам), які допомагали в проведенні Першості.

І, як на всіх змаганнях, були переможці і призери. (Протокол додається) Вони отримали медалі, грамоти та призи, а ми всі велике задоволення від спілкування один з одним на природі.

Головний суддя змагань Паненко В.А.

Протокол Першості клубу «Абалаковець» зі спортивного орієнтування