Nasha emblema

Спортивно-оздоровчий збір в гуртках туристичного напрямку

З 18.06 по 01.07.2018р. вихованці гуртків туризму клубу «Абалаковець» (педагог Андросова В.І.) проводили спортивно-оздоровчий збір в лісовому масиві Зелений Гай Сумського району на березі річки Псел. Туди виїхали команда клубу, дублююча команда та група підтримки. 16 вихованців та помічники, які по черзі змінювалися на протязі 2-х неділь: батьки - Грінка С.Д., Леоненко О.І., випускники клубу – Курило Н.Г., Бражнік Богдан. Завдяки батькам Халецькому В.І. та Ігнатенко В. М. усе спорядження було доставлено до лісу, а потім знову до Палацу.

Табір розташувався на правому березі річки. Завдяки великому намету, дарунку Палацу нашому клубу, ніякі дощі не стратили розпорядок виїзду.

Метою виїзду було оздоровлення вихованців, відпрацювання техніки з різних видів туризму, підготовка та участь у Чемпіонаті Сумської області серед юнаків зі спортивного туризму. День розпочинався з зарядки , кросу або кросової підготовки під час орієнтування, тренувань з техніки туризму, з техніки водного туризму. На наше найулюбленіше місце - пік Художника ми тільки дивилися, тому що це історичне місце і тренуватися на схилах не можна. Тому тренування з техніки туризму проводили в інших місцях. Тренувалися усі учасники виїзду.

21-22 червня проводився відкритий Чемпіонат міста Суми зі спортивного водного туризму «Ралі 2018», у якому приймали участь туристи – водники: клуб дитячий «Лаптомята», команда заводу «Хімпром», Насосного заводу … Ці змагання – хороша підготовка перед Чемпіонатом області. Екіпаж Маслова Марія, Кириченко Едуард зайняв ІІ місце. У виді «Рятувальні роботи», в якому приймали участь команда з 7 чоловік, команда клубу зайняла ІІІ місце.

25-30 червня 2018 року проводився Чемпіонат Сумської області серед юнаків зі спортивного туризму. Зібралися 11 команд із різних міст та районів області: міст Суми, Конотоп, Шостка, Білопілля, Тростянець, Охтирка, Кролевецького, Сумського, Краснопільського районів та 2-га команда клубу «Абалаковець», яка змагалась поза конкурсом. До складу команди клубу «Абалаковець» ввійшли: Кириченко Едуард, Обравіт Андрій, Ковальов Дмитро, Губарь Іван, Грінка Артем і наші дівчата - Іванова Аліна, Ігнатенко Дарина, Маслова Марія. Учасники другої команди отримали досвід участі у змаганнях. Команда у складі: Ярош Нікіта, Тихонов Кирил, Третяк Даніїл виступала поза конкурсом.

Керівник клубу «Абалаковець» Паненко В.А. порадувала усіх учасників оздоровчого збору тим, що привезла до лісу нову форму – футболки клубу «Абалаковець». Усі раділи і вийшли на старт змагань зіспортивного орієнтування в цей день уже у новій формі. І місце – Кириченко Е., Обравіт А., Ковальов Д. 2-га команда (поза конкурсом) Ярош Н., Третяк Д., Тихонов К. показала 6 результат.

26.06.18р. - Чемпіонат Сумської області з водного туризму на дистанції «Слалом на байдарці».

І місце чоловічий екіпаж Обравіт А., Губарь І.

І місце змішаний екіпаж Маслова М., Кириченко Е. Результат всієї команди – І місце з водного туризму.

За другу команду виступили Третяк Д., Тихонов К.- молодці.

27.06.18р. Дистанція «Смуга перешкод», вид - особисто-командна, мала три етапи з самонаведенням. Командний результат визначався по сумі часу проходження всіх шести учасників команди. В особистому заліку І місце зайняв Обравіт Андрій 0.08.57, 4 місце у Кириченко Едуарда 0.10.28 (3-й за часом проходження). Команда зайняла ІІІ місце (Обравіт А., Кириченко Е., Ковальов Д., Іванова А., Маслова М., Ігнатенко Д.). Учасники другої команди пройшли дистанцію. Ярош М. показав результат 0.13.24, це 10 місце серед усіх учасників.

28.06.18р. Дистанція «Смуга перешкод», трасу проходили всією командою і посіли ІІІ місце. Склад команди:Кириченко Е., Обравіт А., Губарь І., Маслова М., Іванова А., Губарь І.

29.06.18р. Дистанція «Туристський маршрут» складалась з етапів : орієнтування у заданому напрямку, по лінії, проходження за азимутом, маятник, транспортування потерпілого, вузли. Команда у складі:Команда - Обравіт А., Кириченко Е., Грінка А, Іванова А., Маслова М., Губарь І. стала переможцем цього виду змагань.

На змаганнях проходив також конкурс звітів про похід – за результатами обласного етапу Всеукраїнських змагань зі спортивно-туристських походів серед учнівської молоді. За похід ІІІ категорії складності Карпатами - І місце.

Всі учасники збору та змагань, тренери та батьки отримали велике задоволення від показаних результатів, тренувань та відпочинку, спілкування на природі та оздоровлення.