Nasha emblema

Чемпіонат України зі скелелазіння серед школярів юнаків та дівчат

22-25 червня в м. Кременчук Полтавської області відбувся чемпіонат України зі скелелазіння серед школярів юнаків та дівчат (вид програми швидкість, трудність і багатоборство)

В змаганнях прийняли участь 246 найсильніших спортсменів із восьми регіонів України (Дніпропетровська обл., Кіровоградська обл., Сумська обл., Донецька обл., Луганська обл., Полтавська обл., Харківська обл., Волинська обл.)

Cумську область на цьому чемпіонаті представляла команда клубу «Абалаковець», тренер Бублик С.Ю. До складу команди ввійшли Прийменко Андрій, Устименко Ксенія, Ткаченко Михайло, Захаров Святослав, Скриннік Василина, Ізмайлова Євгенія, Звєгінцев Назар. Ще четверо: Уваров Андрій, Медведєв Єгор, Майборода Микола та  Лініченко Тарас змагались в особистому заліку. Представником команди була Паненко В. А. Абалаковці вперше приймали участь в  змаганнях такого рівня. Всі дуже старались і вивели Сумську область на 3 місце в командному заліку!  А Устименко Ксенія зайняла 3 місце в лазінні на швидкість, 1 місце в лазінні на трудність та 2 місце в змаганнях багатоборства! .

В командному заліку на швидкість серед регіонів

  1. Дніпропетровська область
  2. Кіровоградська область
  3. Сумська область

В командному заліку на трудність серед регіонів

  1. Дніпропетровська область
  2. Кіровоградська область
  3. Сумська область

http://fais.org.ua/index.php
Повні протоколи змагань